Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Fiesta

€5,500
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Ford Fiesta benzin/gaz 2011. Makina eshte ne super gjendje, cdo shebim i bere ne kohe.
Version Titanium
Xhama elektrik
Sensor parkimi origjinal para/mbrapa
Komanda ne timon
BluetoothAux
Pasqyra me palosje
Fener me lupa
Goma te 4 te reja
Makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi, eshte ne super gjendje nga ana xhenerike dhe estetike
Cmimi 5500€ i diskutueshem
Fier/Tirane

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 26 Shkurt 2023
Support Ukraine