2011' Ford Fiesta photo #1
2011' Ford Fiesta photo #2
2011' Ford Fiesta photo #3
2011' Ford Fiesta photo #4
2011' Ford Fiesta photo #5
2011' Ford Fiesta photo #6
6 foto

2011' Ford Fiesta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,700
Publikuar 17 Mars 2024ID: MvAs2l

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Fiesta

Shitet Ford Fiesta Titanium START-STOP, 2011, 1.4 nafte, 152,000 km ORIGJINALE, sapo ardhur, me dogane te paguar (gati per targim)
Makina disponon:
* Kambio manuale 5+R
* Klima dixhitale
* Dy pale celsa
* Komando ne timon
* Audio me usb
* Xhama te zi origjinal fabrike
* Xhama elektrik
* Disqe alumini
* Goma 90%
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike

Support Ukraine