2010' Ford Fiesta photo #1
2010' Ford Fiesta photo #2
2010' Ford Fiesta photo #3
2010' Ford Fiesta photo #4
2010' Ford Fiesta photo #5
2010' Ford Fiesta photo #6
6 foto

2010' Ford Fiesta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,000
Publikuar 17 Prill 2024ID: oU8syF

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Ford Fiesta

✅ SHITET ✅
🔴 Cmimi : 4.000 Euro pak i Diskutueshem
❌ Nderrime Nuk Bejme ❌

📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel EcoNetix
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te Paguar
📁 Viti prodhimit fundi 2009
📁 Kambio Manuale ne gjendje perfekte pune ( Freksion i Ri me garanci )
📁 Motorr 1.6 Diesel Eco ne gjendje perfekte pune
📁 185.000 Km
📁 Konsumi / Kombinim 4.2 Liter 100 Km
📁 Kondiciner / Klima
📁 Navi Cd Dvd Aux Radio Phone Etj
📁 Komando Ne Timon
📁 Xhamat Elektrik + Xhamat E pasem te zi
📁 Pasqyrat Elektrike + Palosje
📁 Tapiceri Cope shum te paster
📁 Sesnore Shiu Dritash etj
📁 Ngjyre e zeze Metalizato shum e paster pa gervishtje dhe pa kalbezime
📁 Sensore parkingu para dhe mbrapa
📁 Feneret para me regjister ulje ngritje
📁 Hapje mbyllje qendrore
📁 Gomat Michelin
📁 Makina me gjendje shum te mire pune te gjitha sherbimet e bera ne kohe
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine