Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford Fiesta

€5,200
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet ford fiesta ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Makina ka vetem 140 mij km origjinale dhe eshte blere tek mektrin motors, e km mund ti vertetoni kollaj.
TAKSA TE PAGUARA DERI NE 30 NENTOR 2023
Impianti i gazit eshte hedhur ppara 1 viti dhe ka disa vite garanci.
Ka liber sherbimi per impiantin e gazit.
Kambio automatike si dhe +-. Ne gjendje perfekte kambjo dhe modeli me i fort i kambiove automatike.
4 goma te reja 100% Matador te vitit 2022
Ka sensore parkimi para dhe mbrapa nga fabrika. Radio cd, aux, airbag etj.
Xhama te zinj origjinal prapa jo te veshur me leter.
komanda ne timon e shume opsione te tjera.
Timoni shume i lehte, i pershtatshem per qytet.
Disqe 15 inch origjinale ford bashke me gomat e reja.
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi motorrik xhenerik. Nga jasht ka disa gervishtje te lehta nga perdorimi ne qytet.
Cmimi i padiskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Janar 2023
Support Ukraine