2009' Ford Fiesta photo #1
2009' Ford Fiesta photo #2
2009' Ford Fiesta photo #3
2009' Ford Fiesta photo #4
2009' Ford Fiesta photo #5
5 foto

2009' Ford Fiesta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,800
Publikuar 27 Maj 2024ID: Pd2MAV

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Komente të shitësit rreth 2009' Ford Fiesta

Ford fjesta 1.2 benxin manual viti 2009 me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner 4 gomat e reja . Me xhama te zi e paster mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir . Cmimi 3800 euro.

Support Ukraine