Shto te të preferuarat

2009' Ford Fiesta

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Ford Fiesta në Fier, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 166000 km
Zhvendosje: 1600 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet autovetura Ford Fiesta Titanium 4/5 porta; Viti i prodhimit: 2009 (seria VI);
Cilindrata: 1560 cm³ (fuqia motorike: 66kw/ 90 kuaj) Nafte;
Konsumi mesatar: 4,2 l /100 km ;
Kilometrazhi : 166.000 km;
Opsionet: Titanium Pack, Radio-CD me ekran LCD (Bluetooth - AUX - USB), komanda ne timon, 4 airbag, ABS, ESP, Kompjuter bordi, 2 celesa me pult, klima automatik, drita mjergulle, xhama te erret te fabrikes, disqe alumini 16" (me goma bore Pirelli 80%).
- Targuar në Shqipëri më 15 Korrik 2019 (çertifikata e kontrollit teknik të mjetit e vlefshme deri më 15/07/2020 dhe periudha e sigurimit të detyrueshëm deri më 09/06/2020).

Shiteni Makinën Tuaj