Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford Fiesta

€4,600
2009' Ford Fiesta photo #1
2009' Ford Fiesta photo #2
2009' Ford Fiesta photo #3
2009' Ford Fiesta photo #4
2009' Ford Fiesta photo #5
2009' Ford Fiesta photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

FORD FIESTA 1.6 NAFTE VITI 2009
📁 Kambio manuale
📁 186.440 klm Originale
📁 EcoNetic / Euro 5
📁 Sapo Ardhur nga Italia
📁 Targuar Dt 24.10.2023
📁 Motorr 1.6 Diesel Eco shume ekonomik ne gjendje perfekte pune
📁 Konsumi / Kombinim 4.5Liter 100 Klm
📁 Kondiconer / Klima
📁 Navi Cd Dvd Aux Radio Phone etj
📁 Xhamat elektronik
📁 Pasqyrat elektronike + Registenc
📁 Komando ne Timon
📁 2 Celesa
📁 Tapiceri Cope shum te paster
📁 Ngjyra Gri Metalizato shum e paster pa gervishtje pa kalbezime
📁 Sensor shiu dhe dritash ne xhamin para
📁 Feneret para me regjister ulje ngritje
📁 Frexha te parakolpi
📁 Goma 85% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa, Sapo ndrruar vaj - filtra
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️
🔴 Cmimi : 4600 Euro pak i Diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 13 Nëntor 2023
Support Ukraine