Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Ford Fiesta

€3,000
2008' Ford Fiesta photo #1
2008' Ford Fiesta photo #2
2008' Ford Fiesta photo #3
2008' Ford Fiesta photo #4
2008' Ford Fiesta photo #5
2008' Ford Fiesta photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel
Sapo ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit 2008
Kambio Manuale ne gjendje perfekte pune ( Freksion i ri )
Motorr 1.4 Diesel ne gjendje perfekte pune
170.000 Km te certefikuara
Konsumi / Kombinim 3.8 Liter 100 Km
Kondiconer / Klima
Cd Radio Phone Aux Etj
Komando ne timon
Hapje Mbyllje qendrore
Xhamat elektrike
Pasqyrat elektrike + Palosje
Tapiceri cope shum te paster
Ngjyre e zeze perle shum e paster
Feneret para Auto dhe me regjister
Frexha te parakolpi
Sensore Parkingu
Disce Alumini Origjinal Ford
Goma 95% Te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 3.000 Euro pak i diskutueshem
Nderrime Nuk Bejme

Tirane / Kamez / Albania

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 13 Mars 2023
Support Ukraine