Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Ford Fiesta

€3,200
5 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

ford.fusion plus 1.4 naft viti 2008 manual me letra per 1 vit kolidim 2 vjet xhamat e zi origjinal i paster si mrena dhe jasht kondicjoner.komando ne timon.cmimi 3200 euro

  • 068Tregoni telefonin
  • DurrĂ«s
  • 6 NĂ«ntor 2022
Support Ukraine