Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Ford Fiesta

TĂ« diskutueshme
7 foto
Trupi: MakinĂ« me bagazh me derĂ« - 5 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 17 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Timon Hidraulik
I jashtëm: Goma të reja, Fshirse e pasme
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Porta për MP3

shitet ford fiesta 1.4 nafte 2006 me 173mij km e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa. makina disponon kambio manuale opsione ne timon clima cd aux xhama elektrik pasqyra elektrike goma te 90% etj makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi: i disk
tel:067741038

  • 067Tregoni telefonin
  • Saimir
  • KavajĂ«
  • 16 Mars 2023
Support Ukraine