Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2003' Ford Fiesta

€2,400
6 foto
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Ford Fiesta Benzine-Gaz impjant (BRC) me letra te paguara ne gjendje shum te mire motorrike,xhenerike dhe vizuale.Xhama te zinj me lejen perkatese,A/C,xhama elektrik,disqe alumini,komanda ne timon,mbyllje qendrore,etj.Cmimi i diskutueshem.

  • 068Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 19 Maj 2022
Support Ukraine