Shto te të preferuarat

2003' Ford Fiesta

€2,899
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2003 Ford Fiesta në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET FORD FIESTA AUTOMAT 1.4 NAFTE,
IDEALE PER FEMRA,
KAMBIO AUTOMATIKE,
VAJI DHE FILTRAT TE SAPONDERUARA,
LETRA TE PAGUARA DERI NE JANAR 2020,
SIGURACION MINI KASKO,
XHAMAT E PARE ELEKTRIKE,
TIMON I LEVIZSHEM,
ABS,
ESP,
KOMANDA NE TIMON,
CD PLAYER,
BATERI E RE,
TAPICERI E PASTER,
GOME REZERVE,
KONDICIONER FUNKSIONAL,
MBYLLJE QENDRORE ME PULT,
ME 2 ÇELESA ME CIP,
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE,
TEPER EKONOMIKE,
CMIMI I DISKUTUESHEM,
PAMJA FIZIKE SI DHE TAPICERIJA SHUME E PASTER,
JU FALEMINDERIT,

Shiteni Makinën Tuaj