Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford Cougar

€9,000
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ne gjendje perfekte.me letra te paguara.ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.cmimi i padiskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 3 Gusht 2022
Support Ukraine