Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford C-Max

€5,000
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet & Nderrohet •Ford-c max•"Titanium" e 2010.Motorr 2.0 me nafte. Makina eshte e ardhur nga Gjermania, eshte e targuar,dhe e pa perdorur ketu,pasi i zoti ndodhet ne Gjermani. Makina eshte version Titanium,full opsjon. Baxha xhami,Xhama te zinj origjinale, sensore parcheggio origjinale dhe me çeles komandimi,sensor shiu,sedilje me ngrohje dhe ftohje ,navi te madh, karte memorje,blutoth,drita auto, ganxhe rimorkimi me spine. Ndezja startstop. Çmimi eshte 5 mije €.Mundesi nderrimi me makine me vler te vogel deri ne 2€,me nderrim ka çmim tjeter.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ose

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 8 NĂ«ntor 2022
Support Ukraine