Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford C-MAX

€4,500
2010' Ford C-MAX photo #1
2010' Ford C-MAX photo #2
2010' Ford C-MAX photo #3
2010' Ford C-MAX photo #4
2010' Ford C-MAX photo #5
2010' Ford C-MAX photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Marka: FORD
Modeli: C-MAX
Viti: 2010
KM: 155.462 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.6 ( ekonomik )
L.djegse: NAFT ( diesel )
Trasmesjoni: MANUAL
Sallon shume i paster
Limitator shpejtesie
Komand nen Timon
Ngrohje sendiljesh
CLIMA , AC
Goma 95%
AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
Disqe Alumini Sport
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 4.500 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )
Për më shum informacion kontaktoni ne NR Tel, WhatsApp
LUSHNJE

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 14 Prill 2023
Support Ukraine