Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2010' Ford C-Max

€3,500
6 foto
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet ford c max 2010 me dogan te paguar makine eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerik 1.8 Nafte

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Maj 2022
Support Ukraine