Shto te të preferuarat

2007' Ford C-Max

€3,000Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri
  • 2007 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2007 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2007 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2007 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 5
Trupi: 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Mirë
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 183000 km
Energji: 110 kf
Zhvendosje: 1600 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri
Klasa e emetimit: Euro 4
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore
I jashtëm: Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme, Mbulesa Bagazhit të zgjatur
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm
Elektronikë: Radio AM/FM , Kasetofoni me CD, Telefon i Integruar, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

Makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike. Disponon 3 çelësa.

  • 069Tregoni telefonin
  • Dani
  • Tiranë
  • 5 Prill 2021