Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Fiat Scudo

€5,800
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

FIAT scudo FRIGORIFER NGRIRES FTOHES
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
VITI 2011 ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 NAFT KAMJE MANUAL 6+1
ME FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES ,PERDORET DHE ME PRIZE 220 VOLT
GATI PER TARGA

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Dhjetor 2022
Support Ukraine