Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Fiat Scudo

€9,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME DOGAN TE PAGUAR ,FRIGORIFER CARRIER NGRIRES PERDORET DHE ME PRIZE 220 VOLT

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Korrik 2022
Support Ukraine