Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Fiat Scudo

€7,900
2010' Fiat Scudo photo #1
2010' Fiat Scudo photo #2
2010' Fiat Scudo photo #3
2010' Fiat Scudo photo #4
2010' Fiat Scudo photo #5
2010' Fiat Scudo photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

FIAT SCUDO LUNGO VITI 2010
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 NAFT KAMJE MANUAL 6+1
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
SENSOR PARKIMI
GANXH TERHEQJE
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Prill 2023
Support Ukraine