2011' Fiat Punto Evo photo #1
2011' Fiat Punto Evo photo #2
2011' Fiat Punto Evo photo #3
2011' Fiat Punto Evo photo #4
2011' Fiat Punto Evo photo #5
2011' Fiat Punto Evo photo #6
6 foto

2011' Fiat Punto Evo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,800
Publikuar 25 Maj 2024ID: asEa9k

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Fiat Punto Evo

Punto evo 1.4 benxin manual viti 2011 me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner 4 gomat e reja . Me xhama te zi ne gjendje shum te mir . Motorrike dhe xhenerike . Cmimi 3800 euro .

Support Ukraine