Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Fiat Punto Evo

€3,999
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

SHITET FIAT PUNTO EVO
Fiat Punto Evo
1.3 nafte
Viti 2010
Manuale 5+R
154500km
Disqe 15 me goma te reja
Opsione shtese: Fiket ne trafik, kondicioner, xhamat e pare elektrike, pasqyra elektrike, mbyllje qendrore 2 celesa, timon city, shift gear (tregon kur duhet te nderrosh marshet), etj.
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike, xhenerike, si dhe estetike.
E sapo targuar, siguracion dhe taksa deri ne shtator 2023, kolaudimi shtator 2024.
Cmimi diskutohet mbasi te shihet makina

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Janar 2023
Support Ukraine