Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Fiat Panda

€3,600
2007' Fiat Panda photo #1
2007' Fiat Panda photo #2
2007' Fiat Panda photo #3
2007' Fiat Panda photo #4
2007' Fiat Panda photo #5
2007' Fiat Panda photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Fiat Panda 100HP 1.4 Benzin Gaz Super Ekonomike dhe e shpejte. 20 mije lek Gaz 500 Km. Full Led.Buton Sport. xhama te zi origjinal. Impianti i gazit i montur ne janar me 3 vite garanci. Letrat deri me 22 dhjetor. ne super gjendje. makina shitet per arsye se dua te marr nje makin automat. per cdo informacion kontaktoni ne nr tel ose Whts. faleminderit

Support Ukraine