Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Fiat Idea

€2,880
2005' Fiat Idea photo #1
2005' Fiat Idea photo #2
2005' Fiat Idea photo #3
2005' Fiat Idea photo #4
2005' Fiat Idea photo #5
2005' Fiat Idea photo #6
2005' Fiat Idea photo #7
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 5 dyer, 4 vende
Kushtet: Normal
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 185844 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM, Kasetofoni me CD, Bluetooth

Fiat Idea, motor 1.3 1300cc , automat, nafte i vitprodhimit 2005. Importuar nga Italia, perdorur vetem 1 vit ne Tirane. Bateria sapo eshte ndruar, bere vaj-filtra vaji dhe kondicionerit. Sapo ka kaluar kolaudimin per 2 vite dhe sapo paguar siguracion TPL. Makina eshte furnizuar tek Gazheli. E bollshme per perdorim familjar, sexholino, karroce etj. Cmim i pa negocjueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Gjergji
  • Tiranë
  • 3 Tetor 2023
Support Ukraine