Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Fiat Grande Punto

€3,050
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Fiat Grande Punto. Makina e perdorur vetem ne Gjermani.1.4 Benzin Kambio Manuale 6 Marsha 95 HP E shpejte dhe ekonomike ne llojin e saj. Me Klima.Sensor Parkimi. Mbajtese Krahu. KM origjinale. Me dogane te paguar. Cmimi pak i diskutueshem vetem pasi te shihet nga afer.

  • +49Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 3 Korrik 2022
Support Ukraine