Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Fiat Doblo

€7,900
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

FIAT DOBLO 1.6 NAFT VITI 2012
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
KAMJE MANUAL 6+1 , CLIMA BI ZONA
SEDILJE ME NGROHJE, PILOT AUTOMAT
KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, START AND STOP
USB AUX BLUETOOTH, SENSOR PARKIMI
XHAMA TE ZI ORIGINAL ,DISQE ALUMIN
GJENDJE PERFEKTE GATI PER TARGA
SHITET NDERROHET
MUNDESI NDRRIMI

Support Ukraine