Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Fiat Doblo

€5,900
2011' Fiat Doblo photo #1
2011' Fiat Doblo photo #2
2011' Fiat Doblo photo #3
2011' Fiat Doblo photo #4
2011' Fiat Doblo photo #5
2011' Fiat Doblo photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Fiat Doblo benzin gaz ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike.
Impianti i gazit i montuar ne Itali
268000 km origjinale.
Te gjitha sherbimet e kryera ne koh

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Tetor 2023
Support Ukraine