Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Fiat Doblo

€7,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR
PERDORET DHE ME PRIZE
TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Shkurt 2023
Support Ukraine