2008' Fiat Croma photo #1
2008' Fiat Croma photo #2
2008' Fiat Croma photo #3
2008' Fiat Croma photo #4
2008' Fiat Croma photo #5
2008' Fiat Croma photo #6
6 foto

2008' Fiat Croma

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,000Disk.
Publikuar 24 Maj 2024
Përditësuar 21 Qershor 2024
ID: oi5EbF
  • Auto Sidrit
  • Kavajë
  • 067Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Fuoristradë - 5 dyer, 5 vende
Mosha: 16 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Freskuese, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Dritare me Rrëshqitje të Prapme, Timon Pjerrësie, Pedal i Rregullueshëm
I jashtëm: Goma të reja, Disqe Aliazhi, Goma premium, Shtresë mbrojtëse, Mburojë metali, Mbulesë Mallrash, Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme, Kontrolli Dinamik
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Pasqyrat me Sinjal, Kontrolli i Tërheqjes

Komente të shitësit rreth 2008' Fiat Croma

shitet: Fiat Croma 1.9 nafte. viti 2008 sapo ardhur nga italia me dogane te paguar gati per targa
makina disponon kambio automatike timon me opsione clima dixhitale me 2 zona cd player mp3 pasqyra antiverbuese goma 100% te reja etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi 3000 euro i disk
tel:0677410380

Support Ukraine