2008' Fiat Bravo photo #1
2008' Fiat Bravo photo #2
2008' Fiat Bravo photo #3
2008' Fiat Bravo photo #4
2008' Fiat Bravo photo #5
2008' Fiat Bravo photo #6
2008' Fiat Bravo photo #7
7 foto

2008' Fiat Bravo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€4,400Disk.
Publikuar 27 Mars 2024ID: MTacrn
  • Donald
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: MakinĂ« sportive - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20500 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
Klasa e emetimit: Euro 4
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Timon Pjerrësie

Komente të shitësit rreth 2008' Fiat Bravo

FIAT BRAVO MULTIJET viti 2008 Naft 1.9 16v 110KW
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe disponon opsionet si meposhte:
☆2 Çelsa orgjinal
☆Km:205096 orgjinale
☆Klima bi zona (komandim individual 2 persona)
☆Fenera me lupa kseno bi kseno
☆Antinebia inteligjente (kthehen sipas timonit)
☆Sallon gir me te zeze
☆Komanda ne timon
☆Radio Cd Aux Bluetooth
☆Pilot automatik
☆Sensor parkimi mbrapa orgjinal
☆Xhama te 4 elektrik Auto +(komand hapje mbyllje me pult)
☆Pasqyra elektrike me ngrohje +palosje
☆Kamjo manuale 6+R
☆Xhamat mbrapa te zinj me çertifikat
☆Timoni me buton CITY
☆Disqe me goma 225/45/17
☆Diskofrena para me ventilim
(Makines jane bere sherbimet ne kohe si vaj filtra rrip faze +pompe uje termostat kit freksioni volant disk speçidisk pomp valeo ferrota para mbrapa Textar etj..
Çmimi 4400 Euro i diskutushem nga afer.
Shitet per arsyje se kam blere makine tjeter.
Nr tel 0692353300

Support Ukraine