Shto te të preferuarat

2007' Fiat Bravo

€3,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Fiat Bravo në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL - KLIMA - 5 MARSHA - NGJYRA VISHNJE METALIZATO - SHIRIT INOKSI TE DYERT - TAPICERIA SHUM E PASER ME KOMBINIM SI NGJYRA MAKINES + KAMOSH - SENDILE M3 NGROHJE - KROSKOTI ESHTE FIBER KARBONI ORIGJINAL FABRIKE - KOMANDA NE TIMON RADIO CD - USB - GOMA 90 % - DISJE ALUMIN R 17 SHUM TE BUKUR ORIGJINAL ME DY NGJYRA - SENSOR PARKIMI - XHAMA ELEKTRIK - BOKSE + AMPLIFIKE - CELS ME PULT - VITI 2007 - E SAPO ARDHUR DHE TARGUAR NGA GJERMANIA - EURO 4 - VAJ FILTRA TE NDRUARA - KM 260 000 ORIGJINALE TE VETAT ME GARANCI - DOKUMENTA TE PAGUARA DERI ME 13 .GUSHT 2020 - TELEFON - 0699691864