Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Fiat 500L

€10,900
2014' Fiat 500L photo #1
2014' Fiat 500L photo #2
2014' Fiat 500L photo #3
2014' Fiat 500L photo #4
2014' Fiat 500L photo #5
2014' Fiat 500L photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

FIAT 500 L VITI 2014 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA DHE SAPOTARGUAR MOTOR 1.3 NAFT ME START AND STOP, ME NAVIGATION, BLUETOOTH USB AUX, KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC, SENSOR PARKIMI
GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA

Support Ukraine