2013' Fiat 500 Abarth photo #1
2013' Fiat 500 Abarth photo #2
2013' Fiat 500 Abarth photo #3
2013' Fiat 500 Abarth photo #4
2013' Fiat 500 Abarth photo #5
2013' Fiat 500 Abarth photo #6
6 foto

2013' Fiat 500 Abarth

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,900
Publikuar 5 Prill 2024ID: D7sGBX
  • Fier
  • 069Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Makinë sportive
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 95000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Fiat 500 Abarth

Fiat 500 Abarth
Motori - 1.4 turbo benzin Manual
Viti-2013
Klm-97 mij km
-Sedile sportive
-Timon sportiv
-Goma te reja
-Amortizator sportiv
-Frena Brembo
-Fener bi-xeno
-Kondicikner
-Komanda ne timon
-Bluetooth me vivavoce
-Marmita sportive
-Letra te sapo paguara
-Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte, e gatshme per cdo lloje kontorlli nga ana juaj
-Mundesi nderrimi
-Cmimi 8900€€ i diskutueshem

Support Ukraine