Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Fiat 500

€11,300
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet fiat 500 lounge viti 2018 Motorr 1.242 benxin gas nga fabrika super ekonomike me 33.500 kilometra e sa po ardhur dhe e sa po ber me targa dhe letrat t prera per 1vit makina esht e gatshme per cdo lloj prove Cmimi: 11.300€ Pak fare i diskutushem per me shum

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 3 Janar 2023
Support Ukraine