Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Fiat 500

€4,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Makine shume ekonomike perfekte per ne qytet.Gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, disa gervishtje te vogla nga koha.Gati per çdo lloj prove.SPORT opsion,Air condition,Sallon lekure,Klima,Aux, bluetooth, Radio CD.Komanda ne timon,Xhama & pasqyra elektrike, Sensor parkimi.Xhama te zinj me leje deri ne 2027. Impiant muzike BOSE origjinal nga fabrika.Disqe alumini.

Support Ukraine