Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Fiat 500

€5,900
4 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Fiat 500,motorri 1.4 benzine, viti 2008,automat,gjendje mekanike dhe motorrike e mire.

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 14 Tetor 2022
Support Ukraine