Gjeni Makinat 

Citroen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Citroen C5

  €3,000

  2002' Citroen C5

  I skaduar31 Tetor 2016, Berat

  Naftë  Mekanike  

  Makina ne gjendje shume te mire . Nuk ka asnje problem . Letrat jane te bera per nje vit 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C3

  €3,000

  2003' Citroen C3

  I skaduar28 Tetor 2016, Tiranë

  1600 cc, Benzinë + LPG 90000 km  w/marshi shpejtësisë automatik  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Benzin + impiant gazi i montyar jashte Pershtatshme per femra 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj