Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Citroen C4 Grand Picasso

€4,600
5 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Citroen C4 Picasso motor 1.6 nafte i vitit 2011, kambio automatike robotike,amortizatore te rinj,goma 50%.Motori me 100mije km te pershkruara, kembe motori te sapo nderruara ,rrip motori ,dinamo dhe 4 ferrota ATE te reja.Taksa dhe
siguracion te paguara ne qershor 2022,kolaudim pas 2 vjetesh .Konsum mesatar 5 litra diesel,makine perfekte familjare!

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 4 Janar 2023
Support Ukraine