Gjeni Makinat 

Chrysler PT Cruiser

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Chrysler PT Cruiser

  €3,000

  2006' Chrysler PT Cruiser

  22 Gusht 2019, Korçë

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine Kamio Manuale Viti 2005 Cmimi:3000 Euro I Padiskutueshem Nr cel:+355693632032 Makina Posedon: ->Sallon Lekure ->Kabrio Elektrike ->Hapje Mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Chrysler PT Cruiser

  €4,500

  2005' Chrysler PT Cruiser

  17 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Vlere Me Te Vogel Plus Diferencen Nga Ana E Bleresit Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine Kamio Manuale Viti ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Chrysler PT Cruiser

  €2,400

  2004' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar15 Maj 2019, Elbasan

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Chrysler Pt cruiser touring motorr 2.2 crd ,kamio manuale,disqe alumini,xhama elektrike,xhama te zinj origjinale, Msg ose Whatsapp ju lutem . Cmim fiks 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Chrysler PT Cruiser

  €2,500

  2002' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar28 Tetor 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 193000 km  Mekanike  E zezë 

  Ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje. Dokumenta te paguara per 1 vit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Chrysler PT Cruiser

  €2,000

  2003' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar24 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  PT Cruiser 2.2 CRD nafte, Kamio manuale, sedilje lekure. Me sherbime periodike te kryera: Mars 2018 vaj, Bateri e re Varta, filtra, 2 goma te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Chrysler PT Cruiser

  €3,300

  2004' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar16 Shtator 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 218574 km  Mekanike  E zezë 

  shitet okazion 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Chrysler PT Cruiser

  €2,800

  2002' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar27 Maj 2018, Tiranë

  2000 cc, Benzinë 168000 km  Automatike  Gri 

  Chrysler Pt-Cruiser Eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike. E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi eshte deri diku i diskutueshem. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Chrysler PT Cruiser

  €2,200

  2003' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar10 Prill 2018, Fier

  2200 cc, Naftë 270000 km  Mekanike  Blu 

  Shes makin kraizer me dokumenta te rregullta letra sa po paguar ne gjendje shum te mir vaj filtra te sapo ndrruar 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Chrysler PT Cruiser

  €3,000

  2001' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar25 Nëntor 2017, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  Bezh 

  Chrysler pt cruiser limited edition 2.0 benzin+Gaz ( i sapo montuar me 2 vjet garanci) Viti 2001,169 mij km ,kambio manuale,kondicioner,abs esp,pasqyra elektrike,sedilje elektrike,mp3 aux,sallon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Chrysler PT Cruiser

  €2,800

  2003' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar1 Tetor 2017, Tiranë

  2200 cc, Naftë 100000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Shitet per arsye mosperdorimi si makine e dyte. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj