Gjeni Makinat 

Chrysler

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Chrysler PT Cruiser

  €3,000

  2006' Chrysler PT Cruiser

  22 Gusht 2019, Korçë

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine Kamio Manuale Viti 2005 Cmimi:3000 Euro I Padiskutueshem Nr cel:+355693632032 Makina Posedon: ->Sallon Lekure ->Kabrio Elektrike ->Hapje Mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Chrysler 300C

  €9,200

  2008' Chrysler 300C

  20 Gusht 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Chrysler 300C 2008 3.0 Nafte Kamio Automatike Full Options Cmimi:9200 Euro Nr Cel:+355682594618 (MUNDESI PAGESE ME KESTE) Makina Posedon: ->Baxho Xhami ->Pasqyra Me Palosje Te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Chrysler PT Cruiser

  €4,500

  2005' Chrysler PT Cruiser

  17 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Vlere Me Te Vogel Plus Diferencen Nga Ana E Bleresit Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine Kamio Manuale Viti ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Chrysler PT Cruiser

  €2,400

  2004' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar15 Maj 2019, Elbasan

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Chrysler Pt cruiser touring motorr 2.2 crd ,kamio manuale,disqe alumini,xhama elektrike,xhama te zinj origjinale, Msg ose Whatsapp ju lutem . Cmim fiks 

  Shto te të preferuarat

 • €1,700

  2008' Chrysler Voyager

  I skaduar28 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 95000 km  Mekanike  E zezë 

  Chrysler voyager 2.8 nafte.6+1 viti 2008 me targa shqipetare . vetem tel flm 0695669244 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Chrysler New Yorker

  €2,600

  2003' Chrysler New Yorker

  I skaduar11 Mars 2019, Durrës

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Chrysel viti 2003 naft motorr mercedezi me dokumenta te paguar te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja ka motorr mercedezi esht full ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Chrysler PT Cruiser

  €2,500

  2002' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar28 Tetor 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 193000 km  Mekanike  E zezë 

  Ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje. Dokumenta te paguara per 1 vit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Chrysler Voyager

  €2,200

  2003' Chrysler Voyager

  I skaduar13 Tetor 2018, Fier

  2500 cc, Naftë 25000 km  Mekanike  Blu 

  Makiba eahte be ghendje shume te mire .cmimi i diskutushem .Shitet per arsye emigrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Chrysler PT Cruiser

  €2,000

  2003' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar24 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  PT Cruiser 2.2 CRD nafte, Kamio manuale, sedilje lekure. Me sherbime periodike te kryera: Mars 2018 vaj, Bateri e re Varta, filtra, 2 goma te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Chrysler PT Cruiser

  €3,300

  2004' Chrysler PT Cruiser

  I skaduar16 Shtator 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 218574 km  Mekanike  E zezë 

  shitet okazion 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj