Shto te të preferuarat

2009' BMW X6 M

€19,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 BMW X6 M në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

KM Origjinale te gatshem per verifikim . Look 2013 sportive , panoramike shume me e bukur se shumica e X6 ne qarkullim. Ngjyre e zeze me disqe te zeza. Tapiceri e qepur e personalizuar BMW. Gomat e reja, gjithe sherbimete bera. Makina ska nevoje per asgje. Super pamje dhe gjendje . Ju lutem vetem telefonata serioze

Shiteni Makinën Tuaj