2016' BMW X6 photo #1
2016' BMW X6 photo #2
2016' BMW X6 photo #3
2016' BMW X6 photo #4
2016' BMW X6 photo #5
2016' BMW X6 photo #6
6 foto

2016' BMW X6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€35,000
Publikuar 29 Maj 2024ID: gjwoev

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' BMW X6

🔱 Bmw X6 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 4.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2016
🔹️Cmimi 》35.000€

🔹️Pershkrimi 》Bmw X6 motorr 4.0 Xd individual e targuar dhe ne gjendje shume te mire. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me sherbime te bera. Sedilje elektrike me ngrohje, distronik, blind spot, lane assist, goma te reja te sapovena, kamera 360°, night vision, etj...

Support Ukraine