Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' BMW X6

€10,500
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike

Bmw : X6
viti prodhimit : 2011
forca motoriket : 3.0 pa taksa lluksi
karburanti : benzin behet 100% me gas
kilometra : 174320
sensor parkimi + kamera 360*
senaor : shiu
klima dy zona
goma : 90 %
xhamat : zinj
bagazhi hapje mbyllje me buton
serdiljet : me ngroje
baxha : xhami
me buton start stop
marsha ne timon
bi xenon
me taksa te paguara per nje vit 7 - 6 - 2022
makina eshte ok si brenda dhe jasht
Çmimi 13900 Mundesi nderimi me vler me te vogel.

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 18 Shkurt 2023
Support Ukraine