Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW X6

€15,500
6 foto
Trupi: Fuoristradë - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 182530 km
Zhvendosje: 299 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik, Ajër i Kondicionuar nga prapa, Timon Pjerrësie
I jashtëm: Dritarja e tapicerisë, Drita mjegulle, Kontrolli Dinamik
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Sensorët Rezervë, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor, Kontrolli i Tërheqjes
Elektronikë: Bluetooth, Radio AM/FM, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Bluetooth, Sistem Lundrimi, Ndihmesë Parkimi, Marshi Parkimit, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Telefon i Integruar, Porta për IPod, Porta për MP3, Vëndi Memories, Stereo/Kasetë, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: E Bardhe
Kamjo......: Automatik 8G
Fuqia KW..: 299.3 cm3
KM..........: 182.530

OKAZION SHITET BMW X6 3.0 Twin Turbo
(XDRIVE 4.0 )

Opsionet:
1-Fenera me Lupa
2-Sensor parkimi para mbrapa
3-Radio,Cd,Mp3,Usb,Aux+bagazhier
4-Baxha Xhami
5-Marsha ne timon F1 (Automat 8G)
6-Xhama te zinj origjinal+para taks 5vjet
7-Sendilje me memorje+ngrohje
8-Ulje ngritje timoni me buton
9-Dritat Xeno Bixeno
10-AC Klima Bizonale
11-Bagazh hapje-mbyllje me buton
12-Sensor shiu+sensor dritash
13-Buton Start/Stop Engine
14-Sendilje lekure bezhe
15-Sistem frenimi vet ne dishez
16-Interior+door+plate Bmw white Led
17-Disqe 20 Bmw Performance origjinale
18-Targe e personalizuar

Të gjitha shërbimet e sapo bera me pjesë origjinale të BMW,
siguracioni sapo prerë dhe taksa kolaudimi deri 2024. Pa taksë lluksi.

Për ndërrim ka vlerë 18.500 Euro... Ndrrohet me pronë, tokë, shtëpi dhe shtoj diferencen!
*Vetëm të interesuar serioz

Cel. : +355 692343416

  • 069Tregoni telefonin
  • Besi
  • Tiranë
  • 28 Shkurt 2023
Support Ukraine