Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' BMW X6

€13,900
4 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Bmw X6 e zeze, motorr 3.5 Diesel BTurbo, xhama te zinj me certifikate, serdilje meshine, me baxha, kondicioner klima, kambio automatike, pilot automatik, pasqyra me palosje, sensor parkimi para dhe mbrapa, kamer parkimi mbrapa, letra te paguara, makina eshte shume e bukur dhe ne gjendje perfekte, e shume detaje te tjera…(Nuk nderrohet)

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Gusht 2022
Support Ukraine