Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' BMW X6

€13,500
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet BMW X6
Motor 3.5 Bi Turbo Naft
Pa Taks Lluksi
Kambio Automat
Gjendje Shkelqyer Motorike Dhe Xhenerike
Navi,DVD,AUX,,Sensor Parkimi Para Mbas
Xhama Te Zinj Origjinal
Sherbime Te Sapo Bera Vaj Morori Kambio
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 30 Dhjetor 2022
Support Ukraine