Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' BMW X6

€11,900
2008' BMW X6 photo #1
2008' BMW X6 photo #2
2008' BMW X6 photo #3
2008' BMW X6 photo #4
2008' BMW X6 photo #5
2008' BMW X6 photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Bmw x6 3.5 i Xdrive me 225 kW (306 hp) , 2,979 cc pa takse luksi .makina eshte full opsion. Ka dy celesa ,gomat i ka 90 % te reja . Sherbimet periodike i ka te gjitha te bera.taksat i ka te prera per 1 vit,makina shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi eshte 11.900 Euro ,i diskutueshem kur te shikohet dhe provohet makina.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 5 Prill 2023
Support Ukraine