2015' BMW X5 M photo #1
2015' BMW X5 M photo #2
2015' BMW X5 M photo #3
2015' BMW X5 M photo #4
2015' BMW X5 M photo #5
2015' BMW X5 M photo #6
6 foto

2015' BMW X5 M

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€29,900
Publikuar 11 Prill 2024ID: GXAgTw

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2015' BMW X5 M

Viti - 2015
3.5 Biturbo
Head up display
Kroskot Digital
Dyer me thithje
Pasqyra carbon
Panoramike (start stop) keyless go
Ambient light
Kamera 360 grad
Klima 4 zona
Makina eshte shum e mirembajtur nga ana estetike dhe mekanike makina mund te kontrollohet tek bmv
Mundesi nderrimi me makin me te vogel

Support Ukraine