Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' BMW X5 M

€35,000
2015' BMW X5 M photo #1
2015' BMW X5 M photo #2
2015' BMW X5 M photo #3
2015' BMW X5 M photo #4
2015' BMW X5 M photo #5
2015' BMW X5 M photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

BMW X5 LOK.M X.Drive 40 D HP Opsionet ngroje sendiljesh full panorama sistemin e vet frenimit bagazhin me buton timon me ngroje marshe ne timon interior led me 5 lloj ngjyrash te ndryshme timoni me ngroje feneret inteligjent BMW ADAPTIVE LED dyert me thithje pasqyrat me palosje sensor parkimi kamra perpara dhe mbrapa ganxhe me buton disqet Lok.M xhamt e zi per 5 vjet te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja cmimi 38000 mij euro mundesi nderrimi me ndo nje makin ke vlera 10 mij euro jo me shummmm ju lutem kontakt serioz flm me nderrimi ka cmim 38000 mij euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Maj 2023
Support Ukraine