Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' BMW X3

€20,000
2016' BMW X3 photo #1
2016' BMW X3 photo #2
2016' BMW X3 photo #3
2016' BMW X3 photo #4
2016' BMW X3 photo #5
2016' BMW X3 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj më parë
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

BMW X3 XDrive(4×4) Panorama
Motorr 2.0 (NAFTE) me 190hp
Kambio Automatike me 8 marshe
Sistem Eco START STOP ( fiket ne semafor) konsum SUPER EKONOMIK
4.2 Litra Autostrade 4.7L e kombinuar dhe 5.3 L ne Qytet
Viti 2016 Euro 6
136.000 km origjinale me sherbime online
Tapiceri lekure
Makina eshte ne gjendje PERFEKTE Pothuajse pa shenja perdorimi.
Mjeti eshte versioni me full i mundshem i ketij
Tavan xhami Panoramik
Klima dixhitale Bi-Zonale
HEAD UP DISPLAY( PROJEKSION NE XHAM SHFAQ SHPEJTESINE E MAKINES NE XHAM)
Sistem Navigacioni I-Drive me ekran te madh, Bord computer, DVD, AUX, bluetooth, Bagazhier Sistem muzike HARMAN KARDON
Ndezje me gisht START/STOP
Sedile me memorje elektrike me ngrohje
Timon me ngrohje me komanda, pilot automatik, sensor parkimi + kamera
Pasqyra me palosje antiverbuese
Bagazh me hapje-mbyllje me buton, Xhama te zinj(ORIGJINAL)
Fener Bi-Xenon Led me larje, Stopa me led , shina ne tavan per valixhe, 2 celsa , disqe alumini 18 INCH
Ganxhe rimorkimi.. etj

Support Ukraine